Muži v domácnosti


Pokud by někdo nevěděl, o čem je řeč, pak se jedná o daný druh služby, uplatňující se v domácnosti. Dříve byla populární sousedská výpomoc a tohle je právě její náhražka. Samotná služba nabízí různé tzv. manžely, kteří jsou šikovní nejen v domácnosti ale také na zahradě. Dokáží opravit světlo, zvonek, naštípou dřevo a všechno možné na co si jen vzpomenete.

Její vznik je datován do roku 2010 a v dnešní době existuje přes 450 firem, které tuhle práci vykonávají. Celý nápad a zrození hodinového manžela vznikl v Rusku.
elektrikář s helmou

Pokud potřebujete vyčistit koberce, odvést k lékaři či nakoupit a moc se vám do toho nechce, objednejte si hodinového manžela. Mnoho lidí, kteří tuhle službu již vyzkoušeli, jsou s jejími výsledky velmi spokojeni.

Službu nejčastěji využívají starší dámy, které již ovdověly nebo mají špatné zkušenosti s nějakými firmami.


Co se týče ceny za hodinu, nejčastěji se pohybují od 50 do 200 korun. Záleží na typu práce.

Velmi důležité je to, že nepijí, nekouří a navíc vše udělají na čas. Neočekávají od vás oběd či večeři, akorát jim musíte zaplatit.

Možná vás překvapí, že řada z nich si již sebou bere i přezůvky.

Důležité je, že samotné hodinové manžely práce baví a dělají ji opravdu rádi.
otevírání sklenice

Nepleťte si je ale s erotickými službami. Nic takového nedělají. Slušně je odmítají stejně jako vaření či mytí nádobí.

Asi byste se divili, ale zájem o takovéto manžely čím dál tím více roste, jelikož v dávných dobách bylo kutilství běžné, ale když se podíváte na dnešní generaci, uvidíte ten velký nezájem. Ve velkém množství mizí i mnohá zajímavá a tradiční řemesla, a pokud potřebujete takovou práci udělat a váš přítel či manžel ji nezvládne, na pomoc vám po zavolání přijde šikovný hodinový manžel.


Pokud byste se chtěli dozvědět o službě více, neváhejte navštívit https://www.tt-info.cz/hodinovy-manzel.

Muži v domácnosti
4.4 (88%)5