Lasergame je pro všechny věkové kategorie

Tím primárním motivem pro kteroukoliv lasergame je hlavně zábava. A bavit se bude opravdu každý, protože hra je přesně taková, jací jsou její hráči. Kromě vlastního škobrtnutí tam neriskujete žádné vážné zranění, modřiny ani odřeniny či spálené prsty. Jste uvnitř ve větrané budově, takže je to přímo ideální „skrýš“ před pečícím žárem slunce. A kdo by se i tak bál, může se ujistit tím, že to sám zkusí.
laserové dělo.png

Pro děti jako dělané

Nejenže si vyzkoušejí někoho trefit i na živo, ale díky rychlému tempu, které hra dovoluje, se mohou vybláznit hned na celý den. Laserové pušky a štíty jsou bezpečné, nijak neškodí, nebolí a děti mají volnost pohybu, takže se nikdy nemůže stát, že by se snad nějak střílením zranily. Dalším bonusem je to, že děti mohou běhat ve velké místnosti plné světel a koutů, prolézat jako na hřišti a pořádně se zapotit, aniž byste se museli bát, že vám zmizí z dohledu.

Dospělí to ocení možná i více

Sice to nebude taková šílená „běhačka“ kolem dokola, ale i dospělí si najdou svoje. Zvláště pak studenti, pracující, kteří se potřebují dostat pryč od svých povinností aspoň na chvíli a nastřílet si co nejvíce bodů. Protože je všude tma a jediné, na co se musíte zaměřit, jsou ostatní hráči a vaše pistole, můžete nechat všechny vaše starosti pěkně za hlavou a pustit se do toho. Celá hra je ovládána skórem, které dostáváte nebo o něj přicházíte v průběhu hry jednoduchým součtem či odečtením po zásahu vašem nebo vás.
star wars panáčci.jpg

Pro seniory to také může být zábava!

Jestli se bojíte, že by to snad bylo nebezpečné, můžete se uklidnit. Pokud tam půjdete se skupinou stejného věkového rozpoložení, bude tempo hry přesně takové, jaké vám bude vyhovovat. Pokud jste všichni zvyklí na to se hýbat, máte předem vyhráno, ale i lidé, kteří se aktivně nijak nevyžívají, si mohou přijít na své, přeci jen se nic neděje, pokud budete chodit a schovávat se za zdmi.