Pánská košile jako symbol elegance a vkusu

Na trhu je v dnešní době k vidění mnoho typů košil z nejrůznějších materiálů. Nejvíce oblíbené jsou košile, které jsou z materiálů, které není třeba žehlit. Nežehlicí košile jsou košile vyrobené z určitých látek, které nejsou potřeba po vyprání a usušení vyžehlit.

 Košile ale ani přesto nevypadá zmuchlaně a neúhledně. Snížením mačkavosti se dosahuje speciálními povrchovými úpravami materiálu, ale do problematických míst a švů košil se vkládají pevné pásky, které po vyprání udržují košili hladkou a nepomačkanou.

Další úpravou košile je zvláštní úprava materiálu košile ve speciální peci. Tím se docílí nemačkavosti materiálu a schopnosti košile vrátit se po vyprání a usušení do původního tvaru.

Typy košil, které jsou nabízeny na trhu

Klasické košile, které jsou v mnoha barevných provedeních a vzorech. Mnohdy mají unikátní manžety. Jsou to košile pro jakoukoliv příležitost. Tyto košile jsou určeny klientům, kteří si potrpí na kvalitu. V těchto košilích se bude každý klient cítit pohodlně.

Košile slim fit. U mužů, kteří mají štíhlou postavu, je u těchto košil kladen důraz na dobře padnoucí střih. Vhodně navrženým střihem košile dokonale vynikne a zdůrazní se postava. Tyto košile májí také různé typy límců a manžet.

Košile business servis jsou kolekce jednobarevných košil. Jsou vhodné pro nošení ve stejnokrojích, nebo v oblecích a úborech pracovníků nejrůznějších státních orgánů, podniků a podobně. Košile obsahují bavlnu nejvyšší jakosti a tím se zajistí vysoké pohodlí, výdrž a užitnost těchto oděvů.

Košile s krátkým rukávem jsou vhodné v sezóně jaro a léto. V oblibě jsou zářivé barvy, ale i klasická bílá. V této řadě košil jsou v nabídce košile jak klasického, tak slim střihu. Košile mají různé typy límců.

Slavnostní košile je kolekce formálních košil, které jsou vhodné například na svatby. Košile jsou speciálně upravovány, někdy bývá k vidění plisování, nebo další módní úpravy. Vhodně zvolená košile potom vytváří specifický slavnostní dojem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup