Pánská košile jako symbol elegance a vkusu


Na trhu je v dnešní době k vidění mnoho typů košil z nejrůznějších materiálů. Nejvíce oblíbené jsou košile, které jsou z materiálů, které není třeba žehlit. Nežehlicí košile jsou košile vyrobené z určitých látek, které nejsou potřeba po vyprání a usušení vyžehlit.
výběr košil
 Košile ale ani přesto nevypadá zmuchlaně a neúhledně. Snížením mačkavosti se dosahuje speciálními povrchovými úpravami materiálu, ale do problematických míst a švů košil se vkládají pevné pásky, které po vyprání udržují košili hladkou a nepomačkanou.

Další úpravou košile je zvláštní úprava materiálu košile ve speciální peci. Tím se docílí nemačkavosti materiálu a schopnosti košile vrátit se po vyprání a usušení do původního tvaru.

Typy košil, které jsou nabízeny na trhu

Klasické košile, které jsou v mnoha barevných provedeních a vzorech. Mnohdy mají unikátní manžety. Jsou to košile pro jakoukoliv příležitost. Tyto košile jsou určeny klientům, kteří si potrpí na kvalitu. V těchto košilích se bude každý klient cítit pohodlně.
rukáv košile
Košile slim fit. U mužů, kteří mají štíhlou postavu, je u těchto košil kladen důraz na dobře padnoucí střih. Vhodně navrženým střihem košile dokonale vynikne a zdůrazní se postava. Tyto košile májí také různé typy límců a manžet.

Košile business servis jsou kolekce jednobarevných košil. Jsou vhodné pro nošení ve stejnokrojích, nebo v oblecích a úborech pracovníků nejrůznějších státních orgánů, podniků a podobně. Košile obsahují bavlnu nejvyšší jakosti a tím se zajistí vysoké pohodlí, výdrž a užitnost těchto oděvů.

Košile s krátkým rukávem jsou vhodné v sezóně jaro a léto. V oblibě jsou zářivé barvy, ale i klasická bílá. V této řadě košil jsou v nabídce košile jak klasického, tak slim střihu. Košile mají různé typy límců.
sledování hodin
Slavnostní košile je kolekce formálních košil, které jsou vhodné například na svatby. Košile jsou speciálně upravovány, někdy bývá k vidění plisování, nebo další módní úpravy. Vhodně zvolená košile potom vytváří specifický slavnostní dojem.

4.6/5 - (12 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup