Miláno určující módní trendy

Miláně je móda vždy všude okolo nás. Ať už je k vidění v obchůdcích, nebo přímo na ulicích na Italech samotných. Milano je jedním z měst, kde je snad nejvíce módních domů a obchodů s oblečením. Obyvatelé Milána si potrpí na hezké a módní oblečení.

Nejlepší obchody s oblečením seženete v Miláně na sever od katedrály Duomo v centru města. Najdete zde obchody se značkami, jako je Armani, Dolce&Gabbana, Exté, Ferragamo, Gucci, Missoni, Prada, Trussardi, Valentino, Versace nebo i Louis Vuitton. Jsou to stále obchody pro majetnější část obyvatelstva.

Zde se dá však načerpat mnoho inspirace a potom můžete vyrazit na opravdové nákupy na třídách Via Torini a Corso Buenos Aires, které jsou blízko centra. V obchodech je k dostání konfekce klasických značek.

Vzhůru za výprodeji módních doplňků

Ve výprodejích se potom dá snadno nakoupit vše potřebné a obléci se od hlavy až k patě za velice výhodné ceny.  Například značka Andrea Moreli nabízí úžasné boty i originální kabelky nejrůznějších velikostí ve skvělých slevách.

V butiku Penny Black je k vidění pestrá nabídka šatů, kalhot, svetrů a kabátů. Jsou to všechno střihy, které zůstávají stále módní, a navíc ještě ušity z velice příjemných materiálů. Pro zajímavost určitě navštivte obchodní dům La Rinascente, který se nachází hned vedle katedrály Duomo.

Obchodní dům nabízí nepřebernou nabídku všech možných módních značek.  Jestli máte rády vintage styl, jistě si také v Miláně přijdete na své. Na třídě Corso di Porta Ticinese, která se nachází v překrásné čtvrti Navigli vzhledem Benátek vám například vytvoří boty na míru i malé butiky mladých začínajících návrhářů.

Tato třída se svými úžasnými butiky stojí za pokochání se pohledem. V centru Milána, na Via Monte Napoleone 26, se nacházejí obchody s vyhledávanými outlety. Zde také navštivte outlet D Magazine, kde se prodává kvantum oblečení a doplňků hlavně italských značek.