Miláno určující módní trendy

.


Miláně je móda vždy všude okolo nás. Ať už je k vidění v obchůdcích, nebo přímo na ulicích na Italech samotných. Milano je jedním z měst, kde je snad nejvíce módních domů a obchodů s oblečením. Obyvatelé Milána si potrpí na hezké a módní oblečení.
žena v kožichu
Nejlepší obchody s oblečením seženete v Miláně na sever od katedrály Duomo v centru města. Najdete zde obchody se značkami, jako je Armani, Dolce&Gabbana, Exté, Ferragamo, Gucci, Missoni, Prada, Trussardi, Valentino, Versace nebo i Louis Vuitton. Jsou to stále obchody pro majetnější část obyvatelstva.

Zde se dá však načerpat mnoho inspirace a potom můžete vyrazit na opravdové nákupy na třídách Via Torini a Corso Buenos Aires, které jsou blízko centra. V obchodech je k dostání konfekce klasických značek.

Vzhůru za výprodeji módních doplňků

Ve výprodejích se potom dá snadno nakoupit vše potřebné a obléci se od hlavy až k patě za velice výhodné ceny.  Například značka Andrea Moreli nabízí úžasné boty i originální kabelky nejrůznějších velikostí ve skvělých slevách.

V butiku Penny Black je k vidění pestrá nabídka šatů, kalhot, svetrů a kabátů. Jsou to všechno střihy, které zůstávají stále módní, a navíc ještě ušity z velice příjemných materiálů. Pro zajímavost určitě navštivte obchodní dům La Rinascente, který se nachází hned vedle katedrály Duomo.

.

Obchodní dům nabízí nepřebernou nabídku všech možných módních značek.  Jestli máte rády vintage styl, jistě si také v Miláně přijdete na své. Na třídě Corso di Porta Ticinese, která se nachází v překrásné čtvrti Navigli vzhledem Benátek vám například vytvoří boty na míru i malé butiky mladých začínajících návrhářů.
relaxace na schodech
Tato třída se svými úžasnými butiky stojí za pokochání se pohledem. V centru Milána, na Via Monte Napoleone 26, se nacházejí obchody s vyhledávanými outlety. Zde také navštivte outlet D Magazine, kde se prodává kvantum oblečení a doplňků hlavně italských značek.

Miláno určující módní trendy
4 (80%)4
.