Nechte si udělat váš vlastní parfém

Každá žena ví, že nalézt parfém, který ji dokonale vystihuje a je pro ni ten pravý, není vůbec snadné. Když vyrazíte na lov toho pravého, ze všech těch vůní už se vám točí hlava, ale ne a ne najít ten správný. Možná, že se některé z vás ze zoufalství uchýlily k výrobě vlastních parfémů  z olejíčků z esoterických obchůdků podle nejrůznějších návodů a rad. Výsledek však za moc nestál a jediné, co jste pokusem získaly, bylo poučení, že příště raději ušetříte čas, energii i peníze za marné pokusy.

Víte však o tom, že existuje služba, která vám zajistí výrobu parfému dle vašich požadavků opravdovými profíky. Takové výrobky poskytují věhlasné a nejznámější parfumerie. Ty se však zaobírají velmi zámožnými lidmi, kteří si jejich služby mohou dovolit. Existují i menší parfumérie, které poskytují přípravu parfému na míru poštou. I zde se ale pohybujeme v částkách pro většinu žen naprosto nepřijatelných.

Pro obyčejné smrtelníky, kteří si touží nechat sestavit vlastní vůni podle svých představ tady je MyParfum. Jedná se o německou firmu, která vznikla v roce 2009. Můžete si sestavit a objednat výrobu vůně po internetu, ale pro flakon si bohužel budete muset zajet do Berlína. Distribuce do ČR je zatím ve hvězdách.

Jak to v MyParfum probíhá?

Prvním úkolem je samozřejmě navštívit butik. Ten naleznete v klidné ulici v centru Berlína, ani ne 1,5 kilometru pěšky přes most od Braniborské brány. Po příchodu se vás ujme vyškolený prodávající a nezbývá nic jiného než spolu začít tvořit. Základem všeho je výběr z bází, ze kterých budete dále vycházet. Vybírat můžete mezi 10, přičemž 5 z nich je určeno pro ženy a dalších 5 pro muže. Tyto báze jsou v podstatě předpřipravené směsi s různým charakterem.

Asistent tedy připraví vámi zvolenou bázi, tedy základ. V základní ceně si můžete k bázi zvolit 6 esencí, které asistent nabírá pipetou a zaznamenává. Na výběr máte z 50 „přísad“ tedy čistých esencí, a to jak přírodních tak syntetických. Pomocí nich a různého poměru můžete vytvořit ten správný a originální parfém pro vás.

Když máte hotovo, můžete si vybrat z několika flakonů v nejrůznějších tvarech ale také se zdobením. Máte vybráno a teď zbývá počkat 3-4 dny, než budete moci váš parfém vyzvednout v požadovaném množství. Jinou alternativou je objednat parfém přes internet a následně vyzvednout osobně v butiku.

Ptáte se, kolik to stojí? Za nejmenší 30ml v obyčejném hranatém flakonku zaplatíte okolo 45€. Avšak 50ml ve všech jednoduchých flakonech stojí už jen 49,90€. Speciální a zdobenější flakonky jsou pak pochopitelně dražší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup