Přijď péct jazyky s PELICANem!

Pomalu se loučíme s podzimem a vítáme adventní období. Letošní první adventní neděle připadá na krásné datum 1. prosince a my tak už příští týden zapálíme na našich adventních věncích první svíčku.
Jazyková škola Pelican se zatím připravuje na začátek dalšího pololetí. A – vlastně nejen na ten! Se začátkem adventního období jsme odstartovali taky přípravu a plánování vánočního večírku pro naše lektory a studenty. Období Vánoc nás, kreativní pelikány, totiž dost baví. To, že se úsměvy nesou naší školou po celý školní rok, se ví. Nicméně – začátkem prosince všechny úsměvy kolem naberou ještě jakého sváteční a magické atmosféry.

13

PELICAN totiž do teplých krajin na zimu rozhodně neodlétá, naopak. Už nastrojil vánoční stromeček, zapnul světýlka a naši studenti navštěvující pomaturitní studium angličtiny a němčiny, pravda trochu s předstihem, nosí do naší kanceláře k ochutnání první kousky vánočního cukroví. Plánujeme již tradiční adventní výlet do vánoční Vídně nebo již zmíněný, u všech velmi oblíbený, vánoční večírek.
A ve filmové středy či pátky se k nám zpoza zavřených dveří pomaturitních tříd nesou zvuky těch nejznámějších vánočních filmů. To víte, i my v kanceláři umíme rozvlnit boky stejně jako roztomilý Hugh Grant alias David Cameron ve známém vánočním snímku Láska nebeská!

Co se peče v naší škole?

Nutno koncem předchozího odstavce a počátkem nového podotknout, že ač se tak může zdánlivě pozdávat, rozhodně ani v prosinci v naší škole nelenošíme! Všechny zvuky vánočních filmů se ze tříd linou samozřejmě v cizích jazycích, ať už se zrovna jedná o kurzy angličtiny nebo třeba kurzy arabštiny! Naši studenti z klasických skupinových kurzů pro veřejnost nevynechávají své lekce ani ve vánočním shonu a kancelář PELICAN je plná příprav druhého pololetí.

2

A je-li mezi jedním z Tvých novoročních předsevzetí taky naučit se konečně nějaký jazyk, podívej se, jaké možnosti kurzů Ti naše jazykovka v lednu přinese. Vánoční nabídka bude stát rozhodně za to!

Kurzy skupinové i individuální

Skupinové kurzy Ti asi nemusíme tak úplně představovat. Již jsme zmínili dobře známé pomaturitní studium němčiny a angličtiny na naší škole a možnosti přihlásit se do druhého pololetí. Dále jsou naším trendem samozřejmě taky klasické skupinové kurzy pro veřejnost a neméně oblíbené firemní vzdělávání. Mrkni na naše stránky skolapelican.com a podívej se na kompletní nabídku!
Že by Tě kurz lákal, ale nemáš možnost kvůli pracovním směnám navštěvovat kurz ve stejný čas? Jsi spíše introvert a představa mluvení jazykem, který vlastně ani neovládáš, je pro Tebe noční můrou?

3

U PELICANa šijeme kurzy taky na míru. V tomto případě se jedná o kurzy individuální. Na takové hodině budeš pouze ty a lektor. To, co budete probírat tak bude vyhovovat zcela a jen Tvým potřebám. To, že si v tomto případě můžeš zvolit den i čas kurzu je pro spoustu studentů velkou výhodou! Individuální kurz = konec výmluvám, proč to nejde!
Upečeš si v novém roce znalost nového jazyka? Budeme se těšit na viděnou. Tak krásné svátky!
Tvůj PELICAN


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup