Ubytování ve vinařské oblasti Lednice

Plánujete prodloužený víkend nebo jen víkend mimo domov? Chcete si o víkendu odpočnout a vypadnout z běžného dne? Výlet do vinařské oblasti plné otevřených sklepů. Ochutnávka vína kam se jen podíváte od místních vinařů. Krásné malebné sklípky pod zemí. Některé jsou větší a jiné zase skromnější a menší. Je jen na Vás kam zamíříte.
Krásná krajina Pálava
Jedno z luxusnějších ubytování v oblasti Lednicko-valtického areálu je hotel Galant. Je to čtyřhvězdičkový hotel s wellness a spoustou sportovního vyžití. Člověk zde může odpočívat nebo se aktivně zapojit. K vidění je tu spousta věcí. Okolí je nabyté památky, pozůstatky minulé doby a krásnou přírodou. Ubytování v Lednici je možné ve třech ubytovacích možnostech v podobě Standard, Deluxe a Rodinné pokoje. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou a sociálním zařízením. Pro odpočinek je možné využít vířivou vanu pro dva. Je to skvělý způsob romantické chvilky pro zamilované. Dále můžete navštívit infrasaunu nebo finskou saunu. Oddechový prostor po procedurách. Součástí wellnessu je možné si objednat i masáže. Masérka má několik možných procedur, které nabízí. Každý si vybere tu, která mu bude vyhovovat. Po řádném odpočinku nebo před ním si můžete zasportovat. Hotel nabízí kurty pro týmové hry volejbal, nohejbal nebo tenis. K zapůjčení jsou i pálky y na ping-pong a petangue. Pro výlety do okolí si můžete zapůjčit kola a koloběžky a pro méně zdatné elektrokola.
interiér zámku Lednice

Okolí Pálavy je nádherná krajina a spousta věcí k vidění. Samotná Lednice se zámkem a zámeckou zahradou a skvosty, jako jsou Minaret, Janův hrad, zámecký skleník a další. Sousedními městy jsou Valtice, Mikulov, Klentnice a Pavlov. Všude jsou památky určené vinařské oblasti se spoustou naučných stezek napříč vinicemi. Milovníci vína si tu přijdou na své. Sklep s koštem na každém rohu. Neváhejte a navštivte tuto krásnou krajinu. S ubytováním v samotném středu Pálavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup