Vychytávky a příslušenství pro Apple iPhone 15


V současné době jsou chytré mobilní telefony na velice vysoké úrovni. Je jasné, že čím více funkcí, tím vyšší cena mobilu. Proto je důležité svůj telefon chránit proti poškození, abychom zbytečně nepřicházeli o finanční prostředky. V oblasti ochranných prvků si můžete vybrat přesně podle svých představ. Jednou z kategorií je příslušenství pro Apple iPhone 15.

  • Jedním z velice oblíbených ochranných prvků je vysoce temperované sklo, které přináší hned několik funkcí.
    • Nejen, že chrání váš mobil před poškrábáním, ale také ochrání vaše soukromí před nežádoucími zraky okolostojících.
    • To se hodí především ve veřejných dopravních prostředcích nebo v restauraci.

tvrzené sklo

Přesto, že toto sklo kryje celý displej, umožní pohodlné používání všech funkcí, a navíc je příjemný na dotek.

Velice snadná instalace

Pro snadnou instalaci je součástí balení instalační rámeček. S nasazením skla si tedy poradí i méně šikovný majitel mobilu. Vysoce odolné tvrzené sklo dokáže odolat síle až 50 kg. Investice do zmíněného skla tedy bude šetřit i vaši peněženku.

ochrana

  • Je rozhodně rozumnější investovat jednou do skutečné kvality než si každý měsíc pořizovat „levné“ obyčejné sklo.

Údržba ochranného skla
Vzhledem k tomu, že je sklo opatřeno speciálním antibakteriálním povrchem, je údržba velice snadná. Dalo by se říci, že skoro žádná. Docela totiž postačí sklo otřít suchou leštící utěrkou určenou na skleněné povrchy nebo speciálními vlhčenými ubrousky na mobily a LCD obrazovky.

Kryty na kameru a další zajímavé prvky

Kromě klasických krytů na přední část mobilu nabízejí výrobci i další zajímavé „vychytávky“. K nim patří především tvrzená skla na záda mobilu nebo na kameru. Díky tomu, že jsou veškeré doplňky na mobily Apple velice vkusné, mohou se stát milou pozorností pro vašeho blízkého. Nebo dárkem pod vánoční stromeček.