Originální dárek ke kulatým narozeninám

Kulaté narozeniny jsou vždycky něčím speciálním, něčím, co je potřeba opravdu náležitě oslavit. Kulatin se však mnohdy obávají blízcí oslavence, protože často netuší, jaký dárek k takto velké události zvolit. Slaví váš manžel, partner, syn, táta nebo třeba dobrý kamarád padesátiny? Jedná se o významné jubileum, přeci jen je to věk, který se rovná půlce století. Je tedy potřeba dárek pro muže k 50opravdu dobře promyslet a přijít s něčím speciálním, neokoukaným a originálním, a zároveň se trefit oslavencovi do vkusu. Náročný úkol, že ano?

svíčky happy birthday

Pokud má oslavenec dostatek smyslu pro humor a rád se zasměje, popřemýšlejte nad pořízením speciálního boxu s jeho oblíbenými dobrotami, alkoholem, nebo příslušenstvím k jeho koníčkům. Nejedná se však o jen tak ledajakou bedýnku. Jedná se o box, do kterého se bude muset oslavenec dostat vlastníma rukama, konkrétně pomocí páčidla nebo kladívka. Je to skvělá zábava, která většinou pobaví všechny přítomné, nejvíce samozřejmě obdarovaného.

  • Originální dárek, který nadchne, pobaví a překvapí
  • Díky netradičnímu balení překvapíte nejenom oslavence
  • Spousta různých možností, co se může skrývat v bedýnkách
  • Vhodné naprosto pro všechny muže, kteří mají smysl pro humor

hořící prskavka

Krabice plná kvalitních věcí

Čím můžete nechat krabici naplnit? Těch možností jsou desítky. Záleží na tom, co má váš manžel, bratr, syn nebo kamarád rád. Jedná se o milovníka kávy? Box plný zrn z různých pražíren bude zajisté dobrou volbou. Máte doma nadšeného pivaře? Krabice plná piv z mnoha různorodých pivovarů rozhodně nadchne. Je váš dědeček vášnivý rybář? Darujte krabici, ve které bude spousta kvalitního příslušenství. Je jedno, jestli váš oslavenec zbožňuje rum, whisky, pivo, víno, uzeniny, maso, posilování, rybaření nebo třeba čokoládu. V bohaté nabídce zkrátka rozhodně najdete tu správnou krabici, která bude trefou do černého.