Zbavte se nadváhy jednou provždy!


Potřebujete se zbavit nadbytečných kilogramů? Když si zvolíte správný postup, může to být hračka. Nejenže nebudete v průběhu redukce hmotnosti trpět hladem, ale ještě navíc si i dobře pochutnáte a vaše nadbytečná kila půjdou dolů jako po másle. Ptáte se, která dieta je ta pravá? Když vyzkoušíte oblíbenou keto dietu, rozhodně nebudete litovat!burn fat – nápis na modrém talíři
Ketonová dieta, která se také nazývá proteinová či bílkovinná, je založena na přirozeném fyziologickém jevu – ketóze. Při tomto stavu dochází ke štěpení nežádoucí tukové tkáně a spotřebě takto uvolněné energie.
Důležité je, že při tomto způsobu hubnutí zůstává zachována svalová tkáň, protože právě svaly v těle účinně spalují získanou energii, což je důležité nejen při samotném hubnutí, ale především při návratu k běžnému jídelníčku, kdy se množství energie přijaté ve stravě výrazně zvýší.

Nedaří se vám dlouhodobě zhubnout?

Problém může být právě v nevhodně nastaveném postupu – ve složení vašeho jídelníčku.
Běžně lidé při hubnutí postupují tak, že zmenší porce jídla a přijímají menší množství energie, aby své tělo donutili spalovat zásoby energie uložené v tuku. Potíž je v tom, že při takovém hubnutí tělo nespaluje pouze tukové polštáře, ale redukuje rovněž i svalovou tkáň, která je hlavním spotřebitelem přijaté energie. Může se tak klidně stát, že z vašeho úbytku váhy půjde na vrub redukované svalové hmoty až čtyřicet procent. A to je rozhodně nezanedbatelné číslo.černá miska s vlašskými ořechy

Trápí vás nelítostný jo-jo efekt?

Svalovou hmotu začnete postrádat především v okamžiku, kdy přejdete na běžnou stravu. Váš příjem energie se prudce zvýší, ale v důsledku chybějících svalů jej nebudete schopni spalovat. Takže se energie začne ukládat v podobě tukové tkáně a za pár měsíců budete opět zpátky na začátku.
Pokud se chcete tomuto nepříjemnému nekonečnému koloběhu vyhnout, vyzkoušejte keto dietu – uvidíte, že zhubnete napořád!