Hledáte vhodný způsob stínění pro váš dům?

Často se nám může zdát, že v našich domech není díky obyčejným žaluziím až taková tma, jakou bychom si představovali. Už jste někdy byli u moře? A všimli jste si, jaké tam mají báječné a často dřevěné venkovní rolety, které se zatáhnou a neprojde přes ně ani paprsek světla? V pravé poledne tam tak můžete zažít tmu jako o půlnoci, což je pro tělo, které je unavené a potřebuje spát, to nejdůležitější. Takovouto tmu už umíme vyrobit i my a díky naší technologii vám bude přinášet ještě další užitek, který je například:

1. Ochrana před zloději ale také před poškozením rámu
2. Skvělá izolace proti hluku, ale také proti záření
3. Tepelná izolace, díky které ušetříte na energii
4. Zajišťuje soukromí a plnohodnotný komfort například i vůči větrání
5. Servis, který máte vždy v dosahu

Tma totiž sama o sobě vlastně nic neznamená, ale v kombinaci s naším tělem umí doslova zázraky. Lidé by totiž i ke svému běžnému spánku měli mít tmu. Žádné negativní projevy, ani svítící zapnutou televizi v ložnici, když jdou spát nebo snad počítač, který neustále hučí. Potřebujeme tmu a také ticho.

Od toho jsou zde také předokenní rolety, které jsou vysoce stínící a vyrábějí se právě i u nás v České Republice. Jejich montáž si tak můžete u nás zajistit a to velice snadno a rychle.

· Pokud byste náhodou nevěděli, jaký druh pro vás bude nejvhodnější, pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit s požadavkem, my k vám přijedeme, poradíme, vyřešíme s vámi různé věci, co byste si představovali, a potom už vás čeká jenom plnohodnotná nabídka a montáž, kterou vám samozřejmě také přijedeme zrealizovat.

Všechno snadno a jednoduše a ani k tomu nepotřebujete žádné další informace. Vyberete si styl, těch je samozřejmě více druhů, takže je možnost zabudování do novostaveb nebo do teprve budoucích domů, které se začnou stavět. Zde je to nejlepší, protože pokud uvažujete dopředu, tak můžete mít box schovaný.