Nanotechnologie, pomocník člověka ve 21. století

Pojem nanotechnologie a nano impregnace je v poslední době skloňován stále častěji díky svým vlastnostem jako několikrát delší životnost ochranné vrstvy, odolnost proti setření, prodyšnost a antibakteriální vlastnosti.
Oproti tradičním metodám impregnace nanotechnologie pracuje na atomární úrovni. Na povrchu materiálu vytvoří neviditelný film, který má mnohem účinnější ochranné vlastnosti. Takto ošetřený povrch chráněn proti vodě, mastnotám, nečistotám ale i vodnímu kameni.

· Impregnace

Nano impregnace určená na bundy či obuv zaručuje účinnější ochranu před promokáním i ušpiněním. Skvělým pomocníkem může být však také v domácnosti. Konec marným pokusům chránit nábytek potahy nebo čistění skvrn, které stejně nikdy nepustí. Jde o využití miniaturních mikročástic, která při aplikování vytvářejí na povrchu neviditelný tenoučký filtr. Filtr, co odpuzuje vodu a zabraňuje jí, aby pronikla dál. V našem případě do textilního potahu třeba na gauči, který má chránit.

· Proti zamlžení

Protimlžící přípravek na bázi nanotechnologie využijete ve všech prostředích, kde mají skleněné povrchy tendenci se zamlžovat, například brýle, zrcadla i skla v automobilu. Díky průsvitnému, vysoce účinnému protizamlžovacímu ochrannému filmu dosáhnete vysoce intenzivního, krystalově průzračného zakonzervování povrchu, který efektivně brání orosení každého skleněného povrchu.

· Nano houbička

Houbička má neuvěřitelné vlastnosti a čistí do hloubky i velmi zašlé nečistoty. Její složení ve formě pěny zaručuje optimální přítlak na povrch a tím dokonalé vyčištění. Houbička pro svoji ideální funkčnost stačí být navlhčená pouze vodou. S nano houbičkou už nebudete potřebovat chemické čisticí prostředky. Aniž si to uvědomujete, značně šetříte přírodu a přispíváte k ekologickému, ale účinnému a efektivnímu úklidu. 5 kusů seženete za 200 Kč, není to skvělé?