Pojďme si bezstarostně zaplavat

Ať je to tak, nebo tak, jednou je v zahradní bazénu voda stojatá. A každý člověk si ze školních lavic pamatuje, že stojatá voda je základem pro zdravotní potíže každého živočicha, který se do ní ponoří. Ani ji nemusí pít! To by byla teprve katastrofa.
kapka nad hladinou.jpg
Na druhou stranu každý majitel bazénu ví, že se nemůže obejít bez takových pomůcek, jako je písková filtrace s čerpadlem.
Když si pořizujete zahradní bazén, určitě máte vidinu zářivě blyštící se vody, která je navíc naprosto čistá, a tudíž nezávadná.
· Zve k vykoupání, nebo k plaveckým dovednostem. Je to tak?
· Zve k osvěžení v parných letních dnech. Ale také k rannímu nebo večernímu protažení těla.
Plavání je sport, který příjemně unaví, nebo naopak protáhne tělo k tomu, aby bylo připraveno celý den fungovat. To budou asi ty základní důvody k pořízení zahradního bazénu u rodinných domů.
Ovšem nezbytností k fungování těchto našich úkonů je určitě kvalitní písková filtrace s neméně kvalitním čerpadlem.
A jsme u toho, že musíte zachovat zákonitosti přírody. Voda se musí čistit a plynout, aby byla svěží, jiskřivá a hlavně čistá. Voda v zahradním bazénu Vás nesmí ohrožovat na zdraví! V přírodě je to zařízeno geniálně. A díky poznání přírodních zákonitostí si můžete dovolit přenést si vodu i tam, kde není. Ale hlavně ji můžete používat úplně stejně, jako v přírodě. Když přírodní zákonitosti nahradíte stejně kvalitně.
dívky v kruhu.jpg
Písková filtrace je na přírodních zákonech založena. Právě proto je nezbytnou součástí každého zahradního bazénu. A Vy ji nesmíte podceňovat, pokud si chcete bezstarostně zaplavat, nebo jen tak ve vodě zaskotačit. Čistě průzračná voda je snem každého majitele zahradního bazénu! A spolu s pískovou filtrací Vám ji pomohou udržet ve formě i další prostředky určené k čištění vody, ale i stěn bazénu. Na Vás jen bude postarat se o správné dávkování a kontrolní činnost. Výsledkem Vám bude svěží, křišťálově čistá voda!