Skutečně Lishou Slimming Coffee a jiné přípravky pomáhají při hubnutí?

Ideály krásy se v průběhu staletí měnily, jedno však zůstává stejné: touha po krásné postavě. Patrné je to zvláště u žen. Například v baroku byla za ideální považována postava s patřičně kyprými tvary. Bylo to proto, že se věřilo, že štíhlé ženy budou mít větší problémy při porodu. Dnes již samozřejmě víme, že tomu tak není.káva na hubnutí je dobré pití do kanceláře.jpg

Při dnešním pokroku v medicíně, biologii a dalších oblastech víme, jak má vypadat zdravá postava. Doktory je obvykle popisována jako štíhlá, byť se slabou vrstvou podkožního tuku. To, co je nám prezentováno ve filmech a na modelingových akcích má do zdravé postavy stejně daleko jako měli lidé v baroku. Zkrátka extrém na obou koncích je špatný a je potřeba najít zlatou střední cestu.

Navzdory těmto módním trendům je však nepopiratelným faktem, že naše populace trpí stále více obezitou. Ta samozřejmě vede k různým zdravotním problémům, nevyjímaje zvýšené riziko cukrovky či srdečních chorob. Je to trochu paradox: ženy chtějí být štíhlé, a přitom stále více z nich je obézních. Jak to vysvětlit?

Na vině je především náš konzumní životní styl. Dnes je považováno za normu dopřát si cokoliv, co se nám zachce. Jídla jsou stále tučnější, konzumujeme více cukru. Zároveň se náš životní styl stal usedlejší, mnoho z nás má sedavé zaměstnání, při kterém sice namáhají hlavu, ovšem nikoliv tělo. Potom přijdeme domů z práce příliš unavení na to, abychom ještě cvičili. A mozek, který celý den pracoval na plný výkon, si žádá přísun energie.káva je ideální také pro klidné chvíle u  <a href=knihy.jpg“ “ src=“https://luckylucky.cz/wp-content/uploads/img_a364158_w1905_t1576770408.jpg“ style=“width: 640px; height: 426px;“>

Je tu ale cesta, jak z toho ven. Předně je důležité nepoddávat se únavě a zkusit denně cvičit. Stačí začít například na délce 2 minuty a postupně přidávat. Uvidíte, že si tělo zvykne. Pozor však na to, ať to na začátku nepřeženete. Jakmile vás po prvních dvou dnech začne bolet tělo, mozek se začne instinktivně bránit – nebude se nám do cvičení chtít. To je dáno tím, že se pudově vyhýbáme tomu, co je nám nepříjemné – jako všichni živočichové.

Dalším krokem je změna jídelníčku. Potřeba je především změnit styl „svačin“. Náš mozek je poháněn cukry, a pokud ho celý den intenzivně zatěžujeme, není divu, že se jich dožaduje a my máme chuť na sladké. To je samozřejmě v pořádku. Zkuste si ale místo koblihy dát například jablko – má mnohem lépe zpracovatelné cukry a je podstatně zdravější!

Můžete také vyzkoušet různé doplňky stravy či nápoje na hubnutí, jako je Lishou Slimming Coffee, ovšem jejich účinnost je přinejmenším diskutabilní.

V každém případě přeji hodně štěstí při honbě za štíhlou postavou – naše tělo si to zaslouží!