Váš klíč k zaheslovaným dokumentům = ADVANCED OFFICE PASSWORD RECOVERY


            Zapomněli jste heslo k dokumentu nebo tabulce vytvořené v kancelářském balíku MS Office? Nezoufejte, nic není ztraceno, své heslo můžete vypátrat zpět pomocí aplikace Advanced Office Password Recovery, jejíž plnou verzi Standard Edition v hodnotě 2 600 Kč najdete na C-zóně.
přístup k datům
Jak funguje prolamování hesel
–        Nástroj podporuje dokumenty MS Office od verze 2.0 do 2016 tedy Word, Excel, Access, Outlook, Projekt, Money, PowerPoint, Visio, Publisher ale i OpenDocument, Hangul Office a Apple iWork.
–        Pro získání hesla aplikace používá několik technik. V první fázi je to tzv. „slovníkový útok“, během kterého aplikace postupně zkouší použít jako hesla existující slova či často používané sekvence.
–        Aplikace vychází z toho, že většina používaných hesel je založena na jednom slově nebo kombinaci slov z určitého jakzyka.
–        V další fázi následuje „útok hrubou silou“, kdy program postupně zkouší všechny možné kombinace.
–        Významného zrychlení lze dosáhnout nastavením politiky hesla. Pamatujete si, kolik znaků mělo vaše heslo, nebo že mělo více než určitý počet písmen? Byla v hesle obsažena čísla, písmena, nebo obojí? Možná si vzpomenete na první a poslední znak, nebo si pamatujete, zda to bylo číslo nebo písmeno. Každá informace může až několikanásobně urychlit proces obnovy hesla.
–        Některé starší dokumenty lze prolomit i jinými způsoby. Například u starších dokumentů Word a Excel 97 a 2000 je získání hesla přímo garantováno, protože obsah hesla je chráněn jen velmi slabým 40 bitovým šifrováním.
 zapomenuté heslo
Aplikace Advanced Office Password Recovery
–        Funkce jsou přehledně uspořádány v záložkách, tlačítka umístěna na panelu nástrojů vpravo umožňují spuštění nebo zastavení procesu obnovení hesla.
–        Prvním krokem je načtení souboru, jehož heslo potřebujete zjistit. To provedete tlačítkem „Open File“. Po výběru souboru se automaticky zobrazí dialogové okno s výsledky.
–        Pokud nedojde k odkrytí hesla hned po otevření, můžete na záložce „Recovery“ nastavit parametry útoku na heslo. Na výběr je několik možností, které lze dále upřesnit volbami pod tlačítkem „Attak Options.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup