Zářivý úsměv

Nejdůležitější věc na světě je zdraví. Pokud jste zdraví, máte se celkově dobře a nic vás netíží. Je třeba myslet nejen na fyzické, ale také na duševní zdraví. A obojí s sebou velmi souvisí a jedno bez druhého nemůže být. Protože pokud jste nemocní a není vám dobře fyzicky, budete smutní a naštvaní, že jste nemocní, takže vám nebude dobře ani psychicky. Zase naopak, pokud budete mít deprese a úzkosti či stres, vše se na vás projeví, bude vás bolet hlava i tělo, budete unavení, budete mít závratě. Obojí s sebou souvisí, a proto je důležité myslet na obojí a nebrat ani jedno na lehkou váhu.

fazety

Pokud vám není dobře psychicky, zajděte si pro pomoc, psychologů je plno a není to žádná ostuda za ním zajít, v dnešní době to dělá hodně lidí, protože doba je zlá a skoro každý člověk potřebuje svého psychologa. I psycholog. Nikdo není dokonalý a je třeba na to stále dokola myslet a připomínat si to. Pokud se necítíte dobře fyzicky, také si zajdete k doktorovi, pokud nejste úplně hloupí. Může se totiž jednat klidně i o něco vážnějšího a radíme vám si se zdravím moc nezahrávat. Přijdou doby, kdy budete vzpomínat na to, jak jste byli ještě zdraví. Na toto si dávejte pozor.

zubař

Stejně tak je důležité se starat i o zuby, protože pokud jste někdy zažili bolest zubů, víte, jak šílená bolest to je a že vás z toho bolí celá hlava. Bolest může střílet až „do mozku“ a to není nic příjemného. Proto je zdravý chrup to nejdůležitější, protože skrze něj přijímáme potravu, která nás drží při životě. Všichni se snaží o to, aby měli krásné a bílé zuby, protože to vidí v televizi. Jde toho docílit bělením zubů a všechny známé osobnosti si nechávají bělit zuby, protože nikdo nemá přirozeně bílé zuby. Člověk si ale musí uvědomit, že mnohem víc je mít ty zuby zdravé a ne nutně bílé. Bílé zuby jsou a měly by být jen bonus ke zdravým zubům.