Zvonkohry z minerálů a drahých kamenů a jejich účinky

Slyšeli jste někdy o různých léčivých a jiných účincích drahých a minerálních kamenů? Každý má své jedinečné kouzlo a spoustu prokazatelných účinků. U každého je to jiné a každý kámen působí na jinou část vašeho těla. Záleží, s jakou oblastí vašeho zdraví nebo psychiky potřebujete pomoct. Například zvonkohry jsou obzvlášť úžasné. Jsou to dokonalé harmonizující hudební nástroje. Dokáží rozeznít každou buňku ve vašem těle. Dokáží navodit pocit klidu, štěstí, radosti a navodit relaxační atmosféru. Skládají se z různých typů dřevěných nebo kovových trubic.

achátová zvonkohra

A ty jsou pak laděny do různých zvuků. Jsou laděny přesně podle toho, jakou určitou frekvenci potřebujete slyšet a naladit. Každá frekvence rezonuje na určité stupnici, která je měřena v Hz. Rozeznívají se díly volně zavěšeného korálku, či kamínku. Záleží, jak chcete, aby vaše zvonkohra vypadala. Můžete je použít jak ven, tak i dovnitř. Venku je zvonkohra rozeznívána pomocí hlavně větru. A doma pohybem dveří nebo osob. Nebo se dokonce zvonkohry dají využít i jako hudební nástroje. Dělí se na zvonkohry, které mají vlastní rezonanční tělo anebo jsou jen volně zavěšené trubice. To jsou hlavně zvonkohry větrné.

růžová zvonkohra

Můžete si pořídit zvonkohry meditační, pro cvičení, masážní nebo se vzácnými a léčivými kameny. Přímo zvonkohry z drahých kamenů vydávají překrásný zvuk, který vás chytne za srdce. Je to zvonivý až třpytivý zvuk. Krásně se poslouchají a pro některé lidi nesou i duchovní poselství. A někteří tvrdí, že vám pomohou se dostat se do duchovně vyšších dimenzí. Když si zavěsíte zvonkohru z drahých kamenů do dveří, zajistí vám to, že vám žádná negativní energie neprojde do dveří. A kdyby přece jenom ano zvonkohra to dokáže dosti účinně odbourávat. Má takovéto super schopnosti. Proto je také hojně využívána ve východní filosofii. Tam dokonce věří, že zahání zlé duchy a temné entity. Takže proč nezkusit mít takovou krásnou zvonkohru z drahých kamenů doma? Určitě to zkuste.