Akční zážitek, který nelze odmítnout

Není důležité to, kolik je vám let, ale pouze skutečnost, že nejste na zábavu nikdy staří a ani dostatečně líní. Neseďte doma na gauči, ale postarejte se o to, aby byl váš život pestrý a nebraňte se novým zážitkům a příležitostem k tomu, jak si užít den naplno. Společně s dalšími přáteli ve vašem okolí se vydejte hledat dobrodružní vzpomínky na místo, které je pro nové zkušenosti a velkou porci zábavy přímo stvořené.
Exit game Pardubice vám dokáže, že bavit se můžete i formou záhad, které nepochybně zvládnete vyřešit, tak jako mnoho dalších před vámi.
klika od dveří

Hrát si se Samarou není jen tak

Tak jako mnoho generací, tak i vy jistě znáte film s názvem Kruh. Na něm je založena záhada ohledně šíření kazety, která je nebezpečná pro všechny lidi kolem vás. Nedovolte, aby se opět šířila a vyřešte hádanku ještě před uplynutím časového limitu.
Pro přesnější detaily, které by vám neměly uniknout při jejím řešení, si doma ještě jednou pusťte film a připomeňte si, jak to celé začalo.

Agentem bez jakýchkoliv kompromisů

Dvojitý agent je hra, která vás zcela ohromí svým zamotaným a důkladně nápaditým tématem. Váš kolega náhle zmizel a schovával informace, které měly být přísně tajné. Někdo mu však bránil v tom, aby se dostaly do správných rukou a vy budete muset přijít na to, kdo je tím pachatelem.
I když se může zdát být tato hra poněkud snadná, její zápletka vás vyvede z omylu.
cedule exit

Zábava je důležitým bodem ke štěstí

Neměli byste zapomínat na to, že je zábava v životě každého z nás nesmírně klíčová k tomu, abychom byli šťastní. Najděte tedy minimálně 2 nebo až 5 lidí k tomu, aby se s vámi zúčastnili hry o únik a dopřejte si ve vašem životě zážitek, na který budete rádi vzpomínat.
Za 75 minut vašeho času budete mít dostatek příležitostí k tomu, abyste se přesvědčili o tom, jak je hra ve společnosti vašich nejbližších ohromující a plná úsměvných chvil, na které nezapomenete.