První dárek k narozeninám by měl být velkolepý

Blíží se den, kdy vaše dítě oslaví jeho vůbec první narozeniny? I když bude tento okamžik výjimečný každý rok, nepochybně patří první oslava narozenin mezi ty nejvýznamnější, které zažijete. Možná si vaše dítě tento den nebude pamatovat do detailů, ale na co rozhodně nezapomene je dárek, který mu vyberete.
Pokud se rozhodnete koupit odrážedlo pro roční dítě chytráliška.cz, věřte, že mu vydrží sloužit několik let a postupem času se na něm bude jenom zdokonalovat.plastová motorka odrážedlo.jpg

První jízda by měla být bezpečná

Ochránit vaše dítě před jakýmkoliv zraněním – nemůžete vždy. Někdy se prostě stává, že dítě upadne nebo si ublíží i v době, kdy jste mu nablízku. S dřevěným odrážedlem však budete mít jistotu, že první jízdu na dvou kolech, kterou poprvé absolvuje, zvládne bezpečně i díky tomu, že bude mít kvalitní vozítko.

  • Stabilní konstrukce, možnost nastavit si výšku sedadla a nádherný design tohoto odrážedla přinesou vašemu dítěti pouze spokojené okamžiky a šťastné chvíle, které na něm absolvuje.
  • Váhově je nesmírně lehké, a právě proto bude pro vaše dítě jízda na něm jednoduchá a spolehlivá.

Darujte mu k jeho prvním narozeninám něco, co opravdu využije a co mu vykouzlí úsměv na tváři už jenom z toho důvodu, že nic podobného doma ještě nemá.dětské odrážedlo.jpg

Odrážení je nenáročná disciplína

Nelámejte si hlavu nad tím, jestli vaše dítě nemá na takové vozítko ještě čas. Nikdy není brzy na to, naučit dítě postupně držet rovnováhu na kole bez pedálů. Jistě už vlastníte jako mnoho rodičů šikovnou motorku, která i to vaše dítě nesmírně zajímá a s oblibou se na ní odráží.

  • Pokud se na (o něco větší) odrážedlo v dřevěné variantě ještě cítit nebude, můžete ho zkusit třeba za půl roku, ale věřte, že je dobrou volbou pořídit mu ho právě na jeho narozeniny.

Je to báječný dárek, který bude mít úspěch nejen pro vás, protože vám doma nebude volně ležet bez povšimnutí, ale i pro dítě, které si odrážení s ním bude užívat každý den.