Nalaďte se na barvy podzimu

Ať už patříme k milovníkům, či odpůrcům podzimu, toto barevné roční období je zkrátka a dobře tady. Venku pomalu opadávají listí, počasí se mění z parna na chladivé a větrné a celková příroda se kolem nás pomalu ale jistě mění a připravuje se na příchod zimy.
Ač se to nemusí zdát, jedná se opravdu kouzelnou roční dobu a proto je toho třeba využít. Jako milovníci módy máte teď možnost pořádně se ponořit do podzimních svetrů, šál a obuvi. Díky proměnnému počasí se před ostatními můžete předvést v široké škále stylových kousků od triček až po chundelaté bundičky.
Nenechte se odradit a vyjeďte do obchodních center a pořiďte si dokonalé kousky.
pletený svetr 

Svetry 

Nebyl by to podzim, kdyby k němu nepatřily pohodlné, měkoučké a teplé svetříky. Dokonalou kombinaci udělají s úzkými kalhotami a ještě lepší bude, když si vyberete tu správnou barvu. Až budete vybírat, zkuste sáhnout po hořčicově žluté, bordó nebo fialové. Nebojte se těchto pestřejších odstínů.
blondýna s šálou 

Rtěnka

Dalším kouskem, který by neměl chybět je rtěnka. Opravdu pěknou kombinaci vytvoříte spojením například výše zmíněného hořčicově žlutého svetru s tmavším odstínem rtěnky. 
 

Boty

Celý outfit vždy dotvoříte k dokonalosti správnou volbou obuvi. Podívejte se po nějakých podzimních polobotkách nejlépe na podpatku. Podpatky jak známo opticky prodlužují nohy a dělají pěkný tvar zadečku.
dámské kozačky 

Šála

V chladivějším počasí nikdy nezapomínejte na pokrývku krku jakou je šála nebo šátek. Pokud jste oblečena do tmavých barev, sáhněte po barevné šále, která vaši vizáž oživí a rozveselí. Šála nejen dobře vypadá, ale zároveň plní svou funkci ochrany proti větru a zimě.
 

Bunda

Při nakupování bundy se nám vyskytuje, hned několik možností, ze kterých vybírat. Můžete sáhnout po rockové kožené bundě, kterou nikdy nic nezkazíte nebo si na sebe pro jednou vzít džínovinu. Dnes seženete džínovou bundu, která je zevnitř zateplená měkoučkým kožíškem, který vás bude po celý den příjemně hřát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup