Nezapomenutelné zážitky pro všechny Vaše žáky i pro Vás paní učitelky

Určitě všichni z Vás ještě mají v paměti, jak každý rok před začátkem prázdnin, než se mělo předávat vysvědčení a už jsme se neučili, jste vyráželi s celou třídou a paní učitelkou autobusem poznat některý z našich hradů a zámků. Tyto školní výlety byly dnem, na který se všichni těšili a očekávali jej s velkým napětím, i když nakonec nebyly až tak záživné, ale šlo hlavně o to, že jsme nemuseli tvrdnout ve třídě a nemuseli se učit.

Vaše děti už dnes mohou být opravdu plné zážitků a to díky , kde najdete ty nejlepší typy na poznávací a zároveň zážitkové zájezdy pro žáky všech ročníků a také jejich učitele. Nabízíme Vám zde opravdu nepřebernou spoustu zážitků, o kterých budou Vaši žáci svým rodičům vyprávět ještě několik měsíců, nejspíše až do doby než vyrazíte za nějakými dalšími zážitky.

U nás Vám nabízíme opravdu velkou spoustu možností od zážitků pro nejmenší tedy pro prvňáčky až po třeťáky, kdy se mohou něčemu novému přiučit, něco nového objevovat a přitom se opravdu skvěle bavit a hrát si, až po zážitky pro ty starší žáky z druhého stupně, kteří už mohou zažít spoustu netradičních až adrenalinových zážitků nebo se také něčemu zábavnou formou přiučit.
Páni učitelé a paní učitelky, pokud tedy hledáte zaručené tipy na skvělé zážitky pro své žáky nebo nevíte kam vyrazit s celou třídou, tak my Vás rozhodně nezklameme. Každý náš zájezd si užijí nejen Vaši žáci, ale i Vy učitelé. Bude Vám přidělen průvodce, který zodpoví všechny Vaše otázky a aktivně zapojí všechny děti do aktivit, žáci si všechno sami vyzkoušejí a otestují. Proto neváhejte a přijďte k nám. Jsme si jisti, že budete velmi spokojeni. A to všichni, žáci i učitelé.