Peeling aneb cesta nejen ke krásné pleti

Pleť neboli pokožka je jednak tím, čeho si všimneme jako první u druhé osoby, ale o co je důležité také pečovat ve vlastním zájmu. K její kráse napomáhá velmi pozitivně i péče za pomoci peelingu.

peeling ruky

Peeling je kosmetickým produktem, jenž by měl tvořit součást základní péče o pleť a pokožku celého těla. Peeling pracuje na bázi jemného obrušování kůže prostřednictvím speciálního přípravku, tj. krémů či past mající abrazivní a brusné přísady. V tomto směru jsou velmi používané přípravky s obsahem drcených mandlových pecek, mořský písek apod. V rámci pravidelné péče za pomoci peelignu je pleť vyhlazenější, pružnější a působí velmi svěžím dojmem. Peeling je totiž efektivní i pro unavenou pokožku či mající sklon k nestejnoměrnému zabarvení nebo pleti poškozenou mírně sluncem. Oblíbený je peeling i v rámci pigmentových skvrn.

 

Pozitivní stránky aneb proč pravidelně používat peeling

 

Peeling je kosmetickým přípravkem, který toho umí podstatně více a je velmi účinným pomocníkem pro krásnou pokožku. Peeling zbaví pleť i pokožku odumřelých buněk, které mají negativní vliv na lidskou pleť. Pravidelným používáním lze regulovat rozšířené póry. Je však zapotřebí mít na paměti, že pro problematickou či mastnou pleť je však ideální používání peelingu maximálně jednou týdně. Ideální je použití jednou za deset dní. Rozhodně ne častěji. Prostřednictvím správné aplikace, tj. krouživým pohybem se promasíruje pokožka, která je tak velmi dobře zároveň i prokrvena.

 

I tělo si žádá a potřebuje peeling

 

Je dobré si dát pozor v rámci četnosti používání, neboť moderní produkty jsou velmi efektivní a mají značnou sílu. To znamená i v rámci použití postačí jemnější aplikace. Proč používat tělový peeling? Má velmi blahodárný přínos na pokožku celého těla, neboť ji zjemní a odstraní suchou kůži, má pozitivní vliv na regnereaci, pokožka je poté pevnější i elastičtější. Peeling posílí pokožku lidského těla a napomáhá ke zdárnému boji v rámci známek stárnutí. Oleje obsažené v produktu tak dokonale zvláční pokožku. A velmi efektivní je v rámci pravidelného používání eliminace a prevence proti celulitidě.

přírodní peeling

Zásadní pravidla pro používání peelingu

 

  1. Volba adekvátního kosmetického produktu – priorita číslo jedna, neboť jen výběrem vhodného peelingu pro vaši pleť bude dosažen požadovaný efekt. Zejména v případě peelingu na pleť je zapotřebí zvolit odpovídající pro váš typ pleti.

 

  1. Aplikace – peeling zásadně používat na vyčištěnou a trochu navlhčenou pleť. Aplikace je prováděna velmi jemnými krouživými pohyby. Pro tělový peeling platí použití po koupeli či ve sprše a to okamžitě, dokud je pokožka ještě zcela prohřátá, neboť je tak umocněn vyšší efekt peelingu.

 

  1. Uchování aneb jak skladovat – ideální je tmavé a suché místo. Každý produkt je označen počtem měsíců neboli číslem, který znamená počet měsíců používání po prvním otevření, tj. v případě označení 6M je spotřební doba šest měsíců od prvního otevření.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup